Partneři

trainer

UpFood

Kvalitní jídlo, jednoduše

„Čerstvá, chutná a kvalitní strava dovezená až k vašim dveřím. Nemusíte se o nic starat, veškeré plánování a vaření uděláme za vás.“

Upfood s.r.o.

Mgr. Jacqueline Figová & Martin Lešenar

Gen. Svobody 2866/1A · 787 01 Šumperk

Tel. 605 782 089

www.upfood.cz

trainer

COQUI

Jsme celosvětová značka Coqui, která vyrábí od roku 2012 certifikovanou, pohodlnou a stylovou obuv. Kdo jsou naši zákazníci? Ti, kteří mají rádi relax, pohodu a chtějí si užít společný čas s rodinou. Vědí také, že se můžou spolehnout na kvalitu naší obuvi - splňuje totiž evropské požadavky na zdravotní nezávadnost a mechanickou odolnost. Ať už je vaším relaxem práce na zahradě, procházka po městě, odpočinek po sportu, nebo zážitky u vody - jsme s vámi kdykoliv a kdekoliv.

Výrobky firmy Coqui vám rádi nabídneme k zakoupení v naší posilovně GymFitness.

www.coqui.shoes/cz

trainer

Pedro Fit

Program PEDRO FIT byl založen v roce 2018 s myšlenkou pomáhat lidem na dálku žít zdravým životním stylem. Programem PEDRO FIT prošlo tisíce spokojených klientů. Pro každého klienta sestavujeme speciální program na míru. Zároveň s nimi pracujeme online každý den. Aktuálně vedeme stovky spokojených klientů v ČR i zahraničí. Na jejich úspěchy se můžete podívat přímo zde:

www.pedrofit.cz

Tel. +420 776 337 272

trainer

MultiSport

Benefit, se kterým se budete cítit lépeS MultiSportkou můžete vyzkoušet širokou škálu aktivit na více než 2 500 místech po celém Česku a Slovensku. Na výběr je celá řada pohybových i relaxačních aktivit. Vyrazte s rodinou či přáteli a užijte si volný čas naplno!

www.multisport.cz

trainer

TJ Jiskra Rapotín, z.s.

www.fotbalrapotin.cz

trainer

Vaše Pražírna

Petrov nad Desnou 17
788 14 Petrov nad Desnou

www.vaseprazirna.cz

Kávu můžete zakoupit přímo u nás v GYM Fitness Rapotín.

brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand